در گذشته باز کردن درب مسئله ی بسیار دشواری بوده که در زمان در زدن کسی باید شخصی به صورت دستی درب را باز و بسته می کرد که با روی کار آمدن آیفون این مشکل برطرف شد. آیفون در انواع مختلفی در بازار موجود است که می توانیم با توجه به بودجه و نظرمان آن را خریداری کنیم. در ابتدا آیفون ها به صورت صوتی بود و به این صورت که شخص باید صحبت می کرد تا میتوانستیم حدس بزنیم که او کیست که برخی مواقع دچار مشکلاتی از قبیل قعطی صدا و یا نشناختن طرف مقابل می شدیم که این امر سبب روی کار آمدن مدل های جدید تر آیفون تصویری شد. آیفون تصویری های جدید دارای قابلیت پخش تصاویر می باشند که به راحتی می توانیم شخص مقابل را ببینیم و در مواقع ضروری با او صحبت کنیم. برای این که بتوانیم درب را باز و بسته کنیم نیازی به صدا نبوده و حتی در موارد قطعی صدا نیز می توانیم متوجه شخص مقابل شویم. آیفون تصویری دارای دکمه هایی برای باز و بسته کردن درب می باشند که در برخی از انواع مدرن و پیشرفته این دکمه ها به صورت لمسی بوده و بسیار راحت و باکیفیت تر می باشد. همچنین نمونه های جدید آیفون تصویری قادر به ثبت تصویر و صدا می باشند که برای مراکز بزرگ و مهم کاربردی می باشد. برای خرید از فروشگاه آیفون تصویری به سایت مراجعه کنید. 

چه آیفونی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک آیفون مناسب برای ساختمان مسکونی یا اداری و... باید در ابتدا بودجه را در نظر بگیرید و بر اساس آن بتوانید انواع مختلف آیفون تصویری را بررسی کنید. سپس مواردی را که برایتان مهم است در نظر بگیرید مثلا آیفون حتما تصویری باشد یا خیر، قابلیت ضبط صدا داشته باشد و یا ثبت تصویر را انجام دهد یا خیر و.... همچنین کیفیت بسیار مهم بوده و در انتخاب یک آیفون مناسب باید آن را در نظر بگیرید مثلا کیفیت صدا و تصویر مورد انتظار شما چیست و....

اجزای آیفون تصویری

اجزای آیفون تصویری عبارتند از گوشی و مانیتور داخل ساختمان، پنل جلوی درب، منبع تغذیه، قفل درب باز کن.

آیفون تصویری در دو نوع رنگی و سیاه و سفید موجود که مسلما قیمت رنگی آن در کیفیت های برابر، گران تر می باشد. آیفون تصویری با استفاده از منبع تفذیه کار می کند که به برق متصل می باشد. زمانی که برق قطع شود متاسفانه استفاده از آیفون ها انجام پذیر نخواهد بود. شاسی زنگ های به کار رفته در پنل آیفون تصویری به صورت زوج بوده ولی برای مجتمع های بزرگ از تعداد زنگ های بیشتری در یک ردیف استفاده می شود.

امروزه کمتر جایی مشاهده می شود که از آیفون تصویری استفاده نکند. برای خرید در باز کن های تصویری باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا این محصول را با بهترین کیفیت تهیه نمایید. انواع آیفون ها در برند های مختلف داخلی و خارجی وجود دارند که هر یک دارای قابلیت های مختلف به قیمت های متفاوت می باشند.

قابلیت های آیفون تصویری

داشتن صفحه نمایشگر

لمسی بودن نمایشگر

داشتن حافظه داخلی

کیفیت تصویر و صوت و...

در برخی از مدل های آیفون تصویری امکان ارتباط بین طبقات با هم وجود دارد که می توانند با نگهبانی نیز ارتباط برقرار کنند. خرید و فروش آیفون تصویری مانند خرید انواع آیفون تصویری تک نما بسیار رو