در مراکز صنعتی  نمیتوان از کفپوش های معمولی که در منازل نیز مورد استفاده قرار میگیرند استفاده نمود و باید کفپوش های صنعتی و مقاوم را در این دسته از مکان ها  بکار برد تا بتوانند در برابر عوامل مختلفی که باعث از بین رفتن کفپوش میشوند مقاومت بالایی را از خود نشان دهند. یکی از انواع کفپوش هایی که میتوان برای مکان های صنعتی استفاده نمود کفپوش اپوکسی میباشد که از مقاوم ترین کفپوش ها نیز محسوب میگردد. امروزه کفپوش اپوکسی کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است و نه تنها در مکان های صنعتی بلکه در ورزشگاه ها و اماکن پر رفت و آمد نیز مورد استفاده قرار میگیرد. کفپوش های اپوکسی به صورت چند لایه بر روی کف اجرا میشوند که سطحی یکنواخت را نیز پدید می آورند. این یکنواخت شدن سطح در بهداشتی شدن آن تاثیر زیادی دارد و به همین دلیل کارخانجات تولید دارو و همچنین مواد غذایی نیز از این کف پوشش در فضای کارخانه و یا کارگاه استفاده زیادی دارند.

امکان تمیز شوندگی بسیار آسان از دلایل اصلی بهداشتی بودن کفپوش

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا کفپوش اپوکسی از لحاظ بهداشتی در جایگاه بالایی قرار بگیرد امکان تمیز شوندگی بسیار خوب و آسان کفپوش میباشد. این کفپوش بعد از اجرا سطحی بسیار صاف  و سیقلی پیدا میکند که در نتیجه امکان تمیز شدن آن نیز بسیار آسان تر از دیگر کفپوش ها میباشد. فرد و یا افرادی که قصد تمیز کردن سطح کفپوش را دارند به راحتی میتوانند با وسایل و تجهیزات معمولی کار تمیز کردن را انجام دهند با این تفاوت که فشار و نیروی کمی بمنظور تمیز کردن سطح مورد نیاز است. همچنین سطح صاف کفپوش اپوکسی این ویژگی را ایجاد میکند تا تمیز کردن سطح با سرعت بالاتری انجام شود.  صاف و سیقلی بودن سطح باعث شده تا تمیز کردن آن با سرعت بالایی انجام شود و زود تر از دیگر کفپوش ها تمیز کردن آن به پایان برسد.

کفپوش اپوکسی از عمر طولانی تری برخوردار است

یکی از ویژگی های کفپوش اپوکسی در طول عمر و دوام آن است و این عمر و دوام طولانی نیز به دلیل بافت بسیار متراکم و با کیفیت آن میباشد. کفپوش های اپوکسی بعد از اجرا هیچ منفذ و روزنه ای بر روی خود ندارند و همین موضوع میتواند در عمر کفپوش تاثیر زیادی داشته باشد. زمانی که کفپوش شکاف و درزی بر روی خود داشته باشد در نتیجه این درز موجب ترک خوردن و از بین رفتن دیگر قسمت های کفپوش میشود که کفپوش های اپوکسی اینگونه نیستند و هیچگونه درزی بر روی خود ندارند و همین موضوع در کیفیت و دوام آن تاثیر بسیار زیادی دارد و از بروز آسیب هایی که به مروز برای کفپوش ایجاد میشود جلوگیری خواهد نمود. 

نصب و اجرای آسان کفپوش اپوکسی

کفپوش های اپوکسی بر خلاف برخی از کفپوش ها که زمان زیادی را برای نصب و اجرا نیاز دارند به راحتی اجرا و نصب میشود و دردسر بسیار کمتری برای اجرا دارند. زمان نصب و اجرای کفپوش اپوکسی قابل مقایسه با دیگر کفپوش ها نیست و بسیار آسانتر میباشد. نصب و اجرای کفپوش اپوکسی در مدت زمان بسیار کمی نیز انجام میشود که این زمان کم خود یکی از مزیت های بزرگ محسوب میگردد. در پروژه های بزرگ که قرار است مساخت زیادی با کفپوش اپوکسی پوشانده شود زمان اهمیت زیادی پیدا میکند و بیشتر کارفرما ها به دنبال کفپوش هایی هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجرا باشد. نصب و اجرای کفپوش اپوکسی درست است که به تجهیزات خاص خود نیاز دارد اما این تجهیزات روند نصب و اجرا را تا حد زیادی آسان میکنند و سرعت بالایی را نیز به نصب میبخشند.برای اطلاع از  قیمت کفپوش اپوکسی به سایت مراجعه کنید. 

برای خرید و نصب و اجرای کفپوش اپوکسی با بهترین تعرفه ها میتوانید با کارشناسان شرکت اکسیر یکی از شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای انواع کفپوش در کشور تماس حاصل نمایید و پس از دریافت اطلاعات کامل و مشاوره سفارش خود را ثبت نمایید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

اجرای کفپوش پارکینگ با هزینه مناسب :  شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
اجرای کفپوش پارکینگ با هزینه مناسب : شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
یکشنبه 7 دی 1399 در ساعت 11 : 23 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای انواع کفپوش پارکینگ مقاوم
اجرای انواع کفپوش پارکینگ مقاوم
ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399 در ساعت 12 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
کاربرد کفپوش اپوکسی
کاربرد کفپوش اپوکسی
دوشنبه 5 آبان 1399 در ساعت 14 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ
هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ
ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399 در ساعت 16 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگ
ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگ
ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399 در ساعت 16 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
مزیت های استفاده از کفپوش اپوکسی
مزیت های استفاده از کفپوش اپوکسی
دوشنبه 3 شهریور 1399 در ساعت 14 : 42 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای اصولی کفپوش اپوکسی
اجرای اصولی کفپوش اپوکسی
دوشنبه 3 شهریور 1399 در ساعت 14 : 33 دقیقه
تماس بگیرید
عرضه انواع کفپوش پارکینگ با قیمت مناسب
عرضه انواع کفپوش پارکینگ با قیمت مناسب
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 10 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای انواع خدمات کفپوش بتنی
اجرای انواع خدمات کفپوش بتنی
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 10 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
فروش و اجرای انواع کفپوش اپوکسی
فروش و اجرای انواع کفپوش اپوکسی
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 9 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
کفپوش اپوکسی چیست
کفپوش اپوکسی چیست
ﺳﻪشنبه 27 خرداد 1399 در ساعت 12 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 11 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 897
نمایش همه
علاقه مندی ها ()