کفپوش اپوکسی پارکینیگ یکی از خدمات حرفه ای در حوزۀ ارائه خدمات نقاشی ساختمان صورت می گیرد. اپوکسی و پلی اورتان نوعی مواد از خانوادۀ رزین می باشد که دارای رنگبندی های متنوعی است و ماهیت شیمیایی دارد. کفپوش اپوکسی نیز یکی دیگر از خلاقیت هایی است که در حوزۀ نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شود. این نوع کفپوش از چندین لایۀ اپوکسی با ضخامت های متفاوت ساخته می شود. اپوکسی برگرفته از واکنش های شیمیایی حاصل رزین اپوکساید و پلی آمین می باشد. این نوع مادۀ شیمیایی به دلیل ماهیت هایی که دارد بسیار سبک و کم حجم می باشد و در عین حال ترکیبات رنگی بسیار زیبا و شیک بوجود می آورد. در حال حاضر برخی از ساختمان ها از این ایده برای پوشش کفپوش اپوکسی پارکینگ استفاده می کنند که زیبایی خاصی دارد.

ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگ

از ویژگی های کفپوش اپوکسی می توان به زیبایی طرح و طیف رنگی متنوع آن اشاره نمود. علاوه بر آن این نوع کفپوش بدون لایه های درز می باشد و این مسئله از نفوذپذیری گرد و غبار و آلودگی در داخل کفپوش جلوگیری می کند. قابل شستشو بودن کفپوش با استفاده از مواد شوینده از دیگر مزایای کفپوش اپوکسی است. این نوع کفپوش به دلیل داشتن ترکیب رنگبندی های جذاب علاقه مندان زیادی دارد و موجب شده افراد زیادی سفارش اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ را برای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری داشته باشند. بنابراین افراد خلاق می توانند از این موقعیت در جهت تزئین دکوراسیون فضاهای مختلف استفاده کنند.

مزایای کفپوش اپوکسی بسیار است و به دلیل ماهیت شیمیایی که دارد، مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی، قلیایی، ضربه و سایش دارد. بنابراین بهترین گزینه برای جلوه دادن به کفپوش پارکینیگ، سالن انتظار، راهرو، سالن پذیرایی و اتاق ها می باشد. بنابراین عموم مردم می توانند از زیبایی جلوۀ مادۀ شیمیایی اپوکسی در جهت جلوه دادن به نمای دکوراسیون محل زندگی و کسب و کار خود استفاده کنند.

در حال حاضر برخی از مجموعه های خدمات ساختمانی، قادر به ارائه خدمات پیشرفته کفپوش اپوکسی پارکینگ با ترکیب رنگبندی های شیک و مدرن می باشند. این نوع کفپوش به دلیل اینکه سطوح صیقلی و صافی را ایجاد می کند، طرفداران زیادی دارد، لذا شاهد رونق این نوع کفپوش در قسمت های مختلف ساختمان می باشیم. در ضمن این نوع کفپوش به دلیل ویژگی های شیمیایی که دارد از چسبندگی بالایی برخوردار می باشد و این مسئله موجب می شود که امکان استفاده از کفپوش اپوکسی بر روی سطوح فلزی، سنگی، بتنی و غیره قابل پیاده سازی باشد. بنابراین می توانید شاهد رواج کفپوش اپوکسی برای پارکینگ ساختمان های مختلف بود چون میزان چسبندگی لاستیک های خودرو را به کف افزایش می دهد.

هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ

هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ به ابعاد فضای پارکینگ، طرح و میزان رنگ هایی که به کار برده می شود، بستگی دارد. در ضمن فعالیت هایی که برای زیرسازی کفپوش اپوکسی نیاز به رعایت آنها می باشد، بی تأثیر نمی باشد. به همین منظور افرادی که به دنبال مدرن ترین تجهیزات دکوراسیون داخلی برای ساختمان می باشند، می توانند از مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگ استفاده کنند. لذا افراد زیادی علاقه مند هستند که ساختمان محل زندگی خود را به کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک پارکینگ تجهیز نمایند که ضد جرقه می باشد و در محیط هایی که مواد اشتعال زا نگهداری می کنند، می توانند از کفپوش اپوکسی استفاده کنند که خطرهای ناشی از جریان الکتریسیته را از بین ببرند.

گروه کفپوش اکسیرپرگاس از جمله مجموعه های فعال در حوزۀ ارائه مدرن ترین خدمات ساختمان می باشد. این مجموعه با استفاده از افراد حرفه ای قادر به اجرای بهترین طرح های کفپوش اپوکسی برای پارکینگ و سطوح کف داخل ساختمان ها می باشند.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

اجرای کفپوش پارکینگ با هزینه مناسب :  شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
اجرای کفپوش پارکینگ با هزینه مناسب : شرکت فنی و مهندسی پارس الیس
یکشنبه 7 دی 1399 در ساعت 11 : 23 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای انواع کفپوش پارکینگ مقاوم
اجرای انواع کفپوش پارکینگ مقاوم
ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399 در ساعت 12 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
کاربرد کفپوش اپوکسی
کاربرد کفپوش اپوکسی
دوشنبه 5 آبان 1399 در ساعت 14 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ
هزینۀ اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ
ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399 در ساعت 16 : 21 دقیقه
تماس بگیرید
ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگ
ویژگی های کفپوش اپوکسی پارکینگ
ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399 در ساعت 16 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
مزیت های استفاده از کفپوش اپوکسی
مزیت های استفاده از کفپوش اپوکسی
دوشنبه 3 شهریور 1399 در ساعت 14 : 42 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای اصولی کفپوش اپوکسی
اجرای اصولی کفپوش اپوکسی
دوشنبه 3 شهریور 1399 در ساعت 14 : 33 دقیقه
تماس بگیرید
عرضه انواع کفپوش پارکینگ با قیمت مناسب
عرضه انواع کفپوش پارکینگ با قیمت مناسب
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 10 : 6 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای انواع خدمات کفپوش بتنی
اجرای انواع خدمات کفپوش بتنی
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 10 : 1 دقیقه
تماس بگیرید
فروش و اجرای انواع کفپوش اپوکسی
فروش و اجرای انواع کفپوش اپوکسی
پنجشنبه 30 مرداد 1399 در ساعت 9 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
کفپوش اپوکسی چیست
کفپوش اپوکسی چیست
ﺳﻪشنبه 27 خرداد 1399 در ساعت 12 : 4 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 11 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 921
نمایش همه
علاقه مندی ها ()