عملگر برقی آیوما از کاربردی ترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی است که نقش مهمی در عملکرد و سرعت عمل اجرای فرآیند خطوط لوله کشی دارد. در واقع هدف از طراحی اکچویتورهای برقی، مکانیزه نمودن خطوط لوله کشی است. لذا پیمکانکاران اجرای خطوط لوله کشی برای کنترل بهتر اجرای شیرآلات، خرید عملگر برقی آیوما را بهترین گزینه می دانند و از این فرصت برای بهینه سازی خطوط لوله کشی استفاده می کنند. استفاده از اکچویتور برقی موجب افزایش سرعت جریان سیالات می شود و نقش مهمی در صرفه جویی هزینه ها و همچنین اجرای خطوط تأسیسات و لوله کشی صنعتی شهری و بین الملی خواهد داشت. برای  خرید عملگر برقی آیوما  به سایت مراجعه نمایید.

خرید عملگر برقی آیوما

با فروش عملگر برقی آیوما، کلیۀ خطوط لوله کشی که مجهز به شیرآلات هستند، برای آنکه بتوانند کنترل مکانیزه بر روی میزان گشتاور جریان سیالات داشته باشند، حتماً از اکچویتورهای برقی آیوما استفاده می کنند. بدین وسیله قادر به تنظیم مکانیزه و برقی باز و بسته کردن شیرآلات می باشند و نیاز به نیروی مستقیم دستی نیست و کنترل بیشتری بر روی خطوط لوله کشی و جریان جاری بر خطوط خواهند داشت.

امروزه اجرای خطوط لوله کشی و نصب شیرآلات بدون نصب عملگرهای برقی auma موجب کاهش بازدهی سیستم می شود. لذا برای آنکه بتوانند قدرت و میزان گشتاور جریان سیالات جاری را از آن مطلع شوند و بتوانند به صورت مکانیزه و بدون تماس فیزیکی و دستی، آن را تغییر دهند، می توانند از مزایای عملگرهای برقی آیوما بهره گیرند. برای خرید قطعات یدکی عملگر های برقی آیوما به سایت مراجعه کنید. 

قیمت عملگر برقی آیوما متناسب با ابعاد، جنس و عملکرد آنها متفاوت از یکدیگر می باشد و پیش از خرید عملگر می توانید قیمت آن را از طریق تماس با واحد فروش مطلع گردید.

گروه صنعتی برگزیدگان چندین سال است که به صورت مستمر در زمینۀ تأمین و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی از جمله انواع عملگر برقی آیوما فعالیت حرفه ای انجام می دهد.

آدرس شرکت : خیابان خیام شمالی مقابل درب شرقی پارکشهر پاساژ بزرگ خیام طبقه پنجم واحد 570

تلفن تماس : 02133904298-02133941736-09123019961

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 526
نمایش همه
علاقه مندی ها ()