زغال لیمو سکه ای از دیگر انواع زغال موجود در بازار به شمار می رود و افراد زیادی خواستار خرید زغال لیمو سکه ای هستند. از چوب درختان مرکب و یا ترکیب خاک اره، پودر زغال و پوست میوه هایی همچون گردو و بادام برای تولید زغال سکه ای بهره گرفته می شود. از روش های سنتی و صنعتی برای تولید زغال لیمو سکه ای استفاده می نمایند و بدین ترتیب شاهد فروش زغال با کیفیت های متفاوت در سطح بازار هستیم. اگر تمایل به خرید زغال لیمو سکه ای دارید، می توانید با کادر فروش سالار سوز جنوب تماس حاصل فرمائید. این مجموعۀ معتبر چند سال متوالی است که در زمینۀ عرضۀ زغال فعالیت می کنند و توانسته اند بر حسب نیاز مشتریان، زغال های با کیفیتی را به فروش برسانند.

مشخصۀ زغال لیمو سکه ای مرغوب

اگر خواستار خرید زغال لیمو سکه ای هستید، بایستی شکل ظاهری بافت زغال را مد نظر داشته باشید. منسجم بودن بافت زغال، باعث تداوم حرارت تولید شده از زغال می گردد. ضمن آنکه خاکستر کمتری را تولید می کند و بایستی فاقد دود و گاز سمی باشد. هم اکنون متناسب با میزان مصرفی که دارید، می توانید اقدام به خرید زغال لیمو سکه ای با کیفیت نمائید که دارای ماندگاری بالا باشد. به دلیل ابعاد کوچک تری که این نوع زغال نسبت به زغال قلم دارد، کاربرد عمدۀ آن برای مصارف استعمال دخانیات است.

بنابراین بر این موضوع مهم تأکید داریم که با  خرید زغال لیمو با کیفیت، برای مدت زمان بیشتر حرارت و گرما بالا خواهید داشت و به نوعی در مصرف زغال می توانید صرفه جویی داشته باشید. اگر به دنبال خرید زغال لیمو سکه ای، زغال قلم، زغال فشرده و ... هستید، می توانید از طریق مجموعۀ سالار سوز جنوب استعلام نمائید و پس از موجود بودن محصول مورد نظر، با قیمت ارزان و کیفیت مرغوب، سفارش دهید.

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 131
نمایش همه
علاقه مندی ها ()