بایستی گفت : آموزش مجازی را می توان با هدفمندی دنبال نمود و به طور گسترده می توانید در فرآیند تدریس و سیستم آموزش از راه دور در داخل کشور و همچنین سطح جهانی ملاحظه نمائید. به طور کلی، اصطلاحات دیگری در حوزۀ تدریس و سیستم یادگیری در امور آموزش مجازی وجود دارد که با در نظر گرفتن آنها، راحت تر می توانید در این عرصه به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنید. عوامل متعددی وجود دارد که باعث می گردد تا افراد به سمت و سوی خدمات آموزش مجازی و ثبت نام مدرسه آنلاین بیایند. با همین رویکرد، مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها چندین سال است که در سیستم آموزش مجازی وارد شده اند و توانسته اند با موفقیت کامل، قدمی مؤثر در راستای راه اندازی و رشد روند یادگیری الکترونیکی در ایران بردارند.

آموزش مجازی منطبق بر سیستم آموزش سراسری

این چنین، با فعالیت مدرسه آنلاین، تنها سیستم آموزش عالی منجمله دانشگاه ها نیستند که در مسیر ارائه خدمات آموزش مجازی گام برداشته باشند. بلکه در حال حاضر، والدین می توانند فرزندان خود را متناسب با ردۀ سنی در مدرسه آنلاین ثبت نام نموده و بدین ترتیب از خدمات آموزش مجازی و غیر حضوری چنین سیستم های آموزشی بهره مند گردند. معلولیت جسمانی، دوری مسافت از مدارس با سیستم آموزش حضوری، مستعد بودن از نظر مطالعۀ جهشی و وضعیت اقتصادی خانواده برخی از عوامل متداولی هستند که باعث می گردد تا برخی از والدین از مزایای سیستم آموزش مجازی در راستای پیشبرد اهداف تحصیلی فرزندانشان استفاده نمایند.

بنابراین، با ارائه چنین سیستم آموزشی یا همان  دوره آموزش از راه دور  ، می توان فرصت مناسبی را برای جلوگیری از ترک تحصیل بسیاری از نوجوانان فراهم نمود. با رشد روز افزون بستر اینترنتی به اقصی نقاط کشور، رشد فعالیت مدرسه آنلاین در ایران، باعث می گردد تا دانش آموزان مستعد و علاقه مند به ادامه تحصیل بتوانند همچنان از سیستم آموزش سراسری کشور به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. در صورت لزوم به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای بهره مندی از آموزش مجازی، می توانید با بخش آموزش مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس بگیرید.

 

  مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 99
نمایش همه
علاقه مندی ها ()