نایلون استرچ یکی از کاربردی ترین انواع پلاستیک به شمار می رود که می توانید با قیمت ارزان و کیفیت بالا آن را تهیه نمائید. همواره انتخاب نوع نایلون برای کارخانجات، یک دغدغه محسوب می شود چون شاهد تنوع پلاستیک استرچ در بازار هستیم. این چنین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین محصول را خریداری نمائید. استقبال از فروش نایلون استرچ ، افزایش سرعت بسته بندی محصولات و همچنین حفظ و نگهداری آنها برای مدت زمان طولانی می باشد. دریا پلاستیک مبتنی بر نیاز بازار و صنعت گران توانسته اند با بهره گیری از مواد اولیۀ درجه یک موفق به تولید انواع پلاستیک صنعتی همچون نایلون استرچ رولی گردند.

خرید نایلون استرچ ارزان و با کیفیت

از دیگر اسامی نایلون استرچ می توان به فیلم استرچ و استرچ پالت بد اشاره نمود که دارای سطحی صاف و شفاف می باشد که قابلیت کشسانی و چسبندگی بالا دارند. بدین ترتیب صنعت گران متناسب با نوع محصولاتی که تولید می کنند، می توانند نسبت به خرید نایلون استرچ پالت بند اقدام نمایند. فیلم استرچ به دلیل خاصیت کشسانی که از آن برخوردار است، امکان بسته بندی چندین محصول را در مدت زمان کوتاه فراهم می آورد.

از دیگر مزیت های کاربرد نایلون استرچ مبلی می توان به جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به کالاها و همچنین ممانعت از ورود ضربه و آسیب به کالاها اشاره نمود. ضمن آنکه جهت اطمینان از پروسۀ حمل و نقل توسط وسایل نقلیه، می توان جهت محکم نمودن محصولات در ماشین از مزایای فیلم استرچ استفاده نمود. قیمت نایلون استرچ به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که می توان به میزان ضخامت، نوع متریالی که مورد استفاده قرار گرفته می شوند، تعیین می گردد. این در حالی است که امکان خرید نایلون استرچ ارزان از طریق کادر فروش دریا پلاستیک فراهم می باشد. در واقع خرید پلاستیک صنعتی بدون واسطه از طریق مراکز تولید کننده به سهولت قابل انجام است و با قیمت ارزان تر می توان آنها را تهیه نمود.

دریا پلاستیک 

آدرس دفتر: بازار ۱۵ خرداد خیابان پامنار روبروی بانک صادرات ساختمان گل پلاک ۹

تلفن دفتر: ۰۲۱۳۶۰۵۶۱۶۲ - ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - همراه ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲ ۰۹۲۱۲۵۳۹۹۴۹ فرهادی

آدرس کارخانه: اتوبان ساوه خروجی صباشهر  شاهد شهر روبروی شهرداری خیابان صدر زاده کوچه پویا صنعت پلاک 111

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 103
نمایش همه
علاقه مندی ها ()