زغال سکه ای از دیگر انواع زغال موجود در بازار به شمار می رود که می توانید از میان محصولات ایرانی و خارجی تهیه نمائید. عمدتاً از چوب درختان مرکب برای تولید زغال سکه ای استفاده می شود که البته به روش صنعتی نیز با بهره گیری از ضایعات چوب، پوست برخی از خشکبار (گردو، بادام، فندوق و ...) و ... تلاش می کنند زغال فشرده سکه ای را تولید و روانۀ بازار نمایند.جهت اطلاع از وضعیت بازار و به نوعی قیمت خرید زغال سکه ای ، می توانید با دفتر فروش ما در سالار سوز جنوب تماس بگیرید. سالار سوز جنوب پس از بررسی‌های فراوان در لیست محصولات خود، انواع زغال سکه ای را به فروش می رسانند. از ویژگی‌های ظاهری و ساختاری زغال سکه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • داشتن انسجام بالا
  • رنگ مشکی براق
  • تکه‌های برابر
  • تنوع ابعاد

خرید انواع زغال سکه ای

در ادامۀ پست به سایر ویژگی های زغال لیمو سکه ای و زغال قلیان می پردازیم چون از محبوبیت بالایی برخوردار است. به عبارتی بر حسب نیاز می توانید از مشخصه‌های ظاهری و همچنین بافت آن بهره مند گردید. از ویژگی های زغال سکه ای می توان به عدم تولید دود و گاز سمی اشاره نمود. این چنین راحت تر از زغال های قدیمی می توان برای مصارف در محیط آپارتمانی استفاده نمود. فروش زغال سکه ای در دسته بندی متفاوت انجام می پذیرد چون ارتباط مستقیم با نحوۀ تولید و نوع متریالی که مورد استفاده قرار گرفته می شوند، دارد.

در نتیجه قیمت  خرید زغال قلیان مانند زغال سکه ای بر مبنای کیفیت، نوع متریال و شیوۀ تولید آن تعیین می گردد. با توجه به اینکه می توان این نوع زغال را در ابعاد کوچک تهیه نمود. بنابراین به عنوان زغال قلیان بسیاری از افراد خریداری می نمایند چون در مدت زمان کوتاه شعله ور شده و حرارت مورد نیاز شخص را تأمین می‌کند. 

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 40
نمایش همه
علاقه مندی ها ()