هر کدام از ابزارآلات رادیولوژی دندان معمولاً به منظور تصویربرداری قسمتی از فک و صورت انجام می پذیرد. اگر در پی مشکلات بوجود آمده در ناحیه دندان به دندانپزشک مراجعه کرده باشید، پیش از انجام کار عملی به شما تجویز می کند که نتایج رادیولوژی دندان را مطابق با وضعیتی که از آن برخوردار هستید، تهیه نمائید. چرا که بسیاری از مشکلات در ناحیه دهان به سهولت قابل تشخیص نیستند و تنها با استفاده از رادیولوژی دندان می توان به آن ها پی برد. مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل با تجهیز نمودن مجموعه خود به دستگاه های پیشرفته، همواره آماده ارائه سرویس و   خدمات رادیولوژی دندان هستند.

اجرای تخصصی رادیولوژی دندان

به منظور بررسی و اندازه گیری دندان ها و وضعیت شکل گیری و رشد آن ها، نتایج رادیولوژی دندان منجمله سی تی اسکن دندان می تواند راهکار مناسبی برای شناسایی برخی از اختلالات محسوب گردد. در نتیجه یک دندانپزشک به سهولت قادر به درمان سریع مشکلات بوجود آمده در ناحیه دهان و دندان خواهد شد. در  رادیولوژی فک و صورت سعادت آباد ممکن است شیوه تصویربرداری به نحوی باشد که تنها فک بالا، پایین، چب و یا راست را ثبت کند.

بنابراین متناسب با موقعیت های متفاوت بیماران، می تواند تجویز رادیولوژی دندان آن ها مختلف از یکدیگر باشند. هم اکنون جهت انجام پیشرفته ترین روش های رادیولوژی دندان، فک و صورت می توانید به مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل مراجعه کنید چون این مجموعه قابلیت انجام رادیوگرافی اکلوزال، سی تی اسکن دندان، سی بی سی تی دندان، رادیولوژی دندان دیجیتالی، پری اپیکال و ... را دارند.

در نهایت نتایج بدست آمده را به صورت فایل مکتوب و یا دیجیتالی بر روی DVD و یا CD ثبت نموده و در اختیار بیمار و دندانپزشک قرار می دهند. این مجموعه منطبق بر تعرفه های مشخص، اجرای رادیولوژی دندان با قیمت ارزان را برعهده می گیرند.

 مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل

 تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 9
نمایش همه
علاقه مندی ها ()